החלום הבלתי מעורער של כל חובב שייט: טיולים למקומות רחוקים והשילוב ביניהם. הפלגות ארוכות מסביב לעולם הם קסם בלתי נגמר, הנפרש על פני מעל 100 ימים ובמהלכו תינתן לכם ההזדמנות לבקר באינספור תרבויות, עמים מגוונים, היסטוריה מרתקת, נופים שאינם נגמרים ולגלות את העולם – מבעד לנוחותה של אוניית התענוגות שלכם. העולם מחכה לכם!

קרוז מסביב לעולם אורך כ- 100 ימים. שלא כמו פיליאס פוג שנאלץ להקיפו ב- 80 ימים בלבד, לברי המזל שיזכו להשתתף בשייט שכזה יש שהות ליהנות מכל חוף, עיר נמל, סמטאות ציוריות או חקירת תרבויות רחוקות בנחת – האוניה תחכה לכם, וכך גם העולם. ישנם מספר מסלולים לביצוע שייט מסביב לעולם – חלקם מתחילים ביבשת אירופה ואחרים בארצות הברית, לפי החלטתכם ונוחותכם. בדרך תעברו (תלוי במסלול המסוים, כמובן) בערי אירופה על חופיו של הים התיכון, האיים הקריביים המטריפים, הפיורדים הנוורוגיים, המזרח הרחוק ואפילו תרחיקו עד אוסטרליה וניו זילנד. אין תענוג גדול יותר מאשר מסע שכזה. הרעיון הכללי הוא לשזור חלקים נרחבים מהעולם דרך המסע, וכל זאת בתכנון מוקפד שימנע הגעה ליעדים שונים כשמזג האוויר בהם לא נוח. רוב ההפלגות יוצאות לדרך בינואר ומסתיימות באפריל – מאי של אותה השנה.

מדוע לבחור דווקא באוניה למסע שייט מסביב לעולם?

שייט על פני הים הופך את כל חווית הטיול לנוחה הרבה יותר. דבר זה נכון לכל טיול, והוא נכון שבעתיים כשמדובר במסע קרוז מסביב לעולם, אז התכנון הנדרש והלוגיסטיקה הופכים להיות מורכבים יותר. למשך שלושה חודשים, האוניה הופכת להיות הבית שלכם. ממנה אתם יוצאים ואליה אתם חוזרים, וזאת מבלי שתאלצו לתכנן דבר או לארוז שוב ושוב – רק להתרווח על הסיפון ולתת לקברניט להוביל אתכם ליעד הבא. לא זו בלבד שמדובר בנוחות שאין שנית לה, אלא שאתם עושים אותה תוך כדי אינספור אטרקציות לבחירתכם – מופעי בידור, חדרי כושר, ספא מפנק, הרצאות, סדנאות, מסעדות משובחות וכל הטוב שיש לאוניית תענוגות להציע. השילוב בין העולם הגדול לבין הנוחות שבאוניה הופך את הטיול לקרם דה-לה-קרם של טיולי התענוגות בעולם!

קרא עוד >