אם אתם רוצים להרגיש את הים באמת, לשייט בספינה בין ימים ויבשות ממש כפי שנהגו לעשות בימים עברו, לחוות מסלול נסיעה ארוך וקסום וליהנות בתוך כך מכל מה שיש לספינת תענוגות להציע – שיט טרנסאטלנטי החוצה אם הים האטלנטי הוא הדבר הטוב ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מה מבדיל קרוז טרנסאטלנטי מהפלגות אחרות?

בעידן המודרני, הגעה ממקום למקום נחשבת לפשוטה מתמיד. אנשים חוצים יבשות וימים בקלות ובמהירות יחסית ומגיעים למקום חפצם תוך כמה שעות – ולא חודשים כפי שהיה בעבר. לכן, בחירה בשייט טרנסאטלנטי על אוניה היא לא רק בחירה פרקטית, אלא בחירה המגלמת בתוכה גם חוויה בפני עצמה – וככל שהדבר נוגע למסע לאורך הים האטלנטי, הדבר נכון שבעתיים. כשאתם בוחרים שיט טרנסאטלנטי אתם בוחרים בחוויה. אתם חווים את האוניה ומנצלים את השהות בבית המלון הצף לכל הטוב שיש לו להציע לכם – אבזור מתקדם, מופעי בידור, כושר וספא, הפעלות לילדים, הצגות, רביצה על הסיפון המפנק, מסעדות מגוונות ואפילו קורסים ולימודים חוויתיים שונים (לימודי בישול, שפה ועוד). למעשה, קרוז טרנסאטלנטי משלב את הטוב מכל העולמות ומעניק לחווית השיט ערך מוסף – גם מספיק זמן ליהנות מהאוניה ומהנופש וגם הזדמנות לחוות יעדים חדשים ומרגשים. בדרך כלל, השיט בין היעדים יעמוד על כמה ימים, מה שיאפשר לכם להתוודע אל הנוסעים האחרים באוניה ומי יודע – אולי אפילו ליצור חברויות חדשות.

מסלולי שייט עיקריים בהפלגות טרנסאטלנטיות

באפשרותכם לבחור בין מסלול טרנסאטלנטי קצר לממושך, כשמסלול הנסיעה יחל ביבשת אירופה והלאה, לכיוון מערב – עד ארצות הברית, או להיפך. אין דבר נפלא יותר מלחוות תרבויות מרתקות ושונות בתקופה קצרה. דמיינו את פתיחת המסע האטלנטי שלכם באחת מערי ארצות הברית המודרניות כשאתם עורכים שופינג באחד הכרכים הצבעוניים והשוקקים, דרך איי הבהאמה האזוקטיים - וכעת דמיינו כיצד הוא מסתיים בלגימת קפה אירופאי משובח באחת מסמטאות הערים העתיקות ומלאות היופי. הפלגות טרנסאטלנטיות יחשפו בפניכם את מסתרי העולם החדש מהנוחות המקסימלית של האוניה. מוכנים להרפתקה הבאה שלכם?

קרא עוד >