הפלגות לתעלת פנמה לא מספקות רק את הדרך המהירה ביותר לחצות את האוקיינוס האטלנטי אל עבר האוקיינוס השקט או להיפך – היא גם הדרך היפה ביותר... תרבויות רחוקות שהשתמרו אלפי שנים, איים יפיפיים והזדמנות לשוטט בתעלה היפה בתבל – קרוז לתעלת פנמה מחכה רק לכם.

בניית התעלה הייתה אחד האתגרים ההנדסיים המורכבים ביותר שנעשו אי פעם, ובנייתה, שהסתיימה בתחילת המאה ה-20,הפכה את פנמה למרכז סחר חשוב ביותר ובעקבות כך, הביאה לאיזור גם אינספור ספינות נופש. מרגע שנבנתה, חסכה את הצורך להפליג במסלול הארוך שדרש את הקפתה של מרכז אמריקה ומיצר מגלן עד היום, הדרך היפיפיה הזו מספקת רגעים עוצרי נשימה עבור מליוני נוסעים מאושרים. תעלת פנמה ממוקמת במרכז אמריקה, והיא מחברת בין האוקיינוס השקט לאוקיינוס האטלנטי.

מדוע לבחור דווקא בחופשת שייט לתעלת פנמה?

מאחר ומדובר בתעלה, הדרך הנוחה ביותר לעבור בין האיים היא באוניה. מלבד העובדה שמדובר בדרך המאפשרת לחוות את מספר היעדים הרב ביותר בזמן קצר, זוהי גם הדרך שתאפשר לכם באמת – חופשה אמיתית. ללא הצורך לארוז מזוודה בכל פעם שעוברים ליעד חדש, בלי לחפש מלון חדש בכל לילה ובמיוחד ביעד כזה – מבלי להצטרך לדאוג לסידורי נסיעה כלל. אוניית התענוגות תספק לכם, בין נמל עגינה ביעד אחד למשנהו, מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות כך שמעטפת הנופש השלמה תהיה סוחפת מאין כמוה.

מתי כדאי לצאת למסע קרוז בתעלת פנמה?

רוב הקרוזים לתעלת פנמה יוצאים בחודשים מרץ ואפריל, אז מזג האוויר נוח במיוחד (ממוצע של 25 מעלות). יחד עם זאת, גם בחודשים נובמבר ודצמבר תוכלו למצוא מסעות שייט, שכן גם אז, לרוב, מזג האוויר נוח יחסית.

קרא עוד >