במרחק נגיעה ממדינת ישראל שוכן הים התיכון על עריו המרהיבות, על הארכיטקטורה המושכת לו, ההיסטוריה ארוכת השנים, תרבות יוצאת דופן, שפע של פנאי ופעילויות לכל המשפחה וגם – חופים מרהיבים המאפשרים הגעה אל האיזור דרך הים. שיט בים התיכון עם אחת מחברות השיט הרבות מאפשר לכם ליהנות מיעדים קסומים וקרובים להפליא, בקלות!

קרוז לים התיכון מתחלק ל-2 מסלולים עיקריים לבחירתכם:

 

קרוזים למזרח הים התיכון והים האגאי – נעגון בנמלי איטליה, טורקיה, ויוון ונבקר באיים פופולריים כמו סנטוריני, מיקונוס, כרתים ורודוס. ההפלגה נמשכת בדרך כלל שבוע ימים, כשנמלי היציאה העיקריים הם פיראוס ביוון או רומא (צ'יויטבקיה) באיטליה. היעדים הללו כל כך קרובים ונגישים, שלפני שתספיקו להתענג על כל הטוב באוניה שבחרתם – כבר תעגנו ביעד הראשון.

קרוזים למערב הים התיכון ודרום אירופה – כאן אנו מגיעים אל יעדים מעט רחוקים יותר המצויים בין הים האדריאטי ועד למיצר ג'יברלטר. היעדים כוללים ערים גדולות וכפרים גדולים, ביניהם תוכלו למצוא את ונציה, נאפולי, רומא וגנואה שבאיטליה, סן טרופז בצרפת, מונטה קרלו שבמונקו, ברצלונה בספרד ועוד. הזדמנות מצוינת לבקר בכמה ערי נמל נחשקות ועתירות היסטוריה ומראות משגעים.

יש מגוון מסלולים המשלבים יעדים האקזוטיים יותר, ואלו יקחו אתכם גם דרך נמלים המצויים לחופי צפון אפריקה – ממרוקו, דרך טוניס, טריפולי שבלוב, ואפילו אלכסנדריה המצרית. אם אתם רוצים לעשות טיול שורשים קצת אחרת או להיחשף לתרבויות אחרות ומרתקות מהקלות שמזמנת האוניה – זהו קרוז מצוין בשבילכם.

מדוע לבחור דווקא הפלגה בים התיכון?

שיט בים התיכון הוא הזדמנות לקבל הצצה אל היסטוריה ארוכת שנים, בה קשרי המסחר התנהלו בעיקר דרך הים והיוו ערוץ מרכזי בקשר הבינלאומי בין המדינות השונות. גם אם ביקרתם בעבר בערי אירופה השונות – הקרובות והרחוקות, השיט מזמן חוויה אחרת לחלוטין. כל יעד מקבל צבע אחר, חדש ומרגש ודרך שונה ומרתקת לחוות תרבויות אחרות, וכל זה דרך הים, כשאתם מבלים בכמה יעדים בקרוז אחד ומתוך הנוחות המקסימלית שמזמנת האוניה – בלי לדאוג לתחבורה, שירותי הסעדה או מלונות – הכל מחכה לכם על האוניה, לכם נשאר רק ליהנות.

קרא עוד >