יבשת אירופה המרהיבה היא בית לאינספור ערים מרתקות וקסומות. נהוג לחלק הפלגות באירופה לשני חלקים עיקריים הכוללים הפלגות בצפון אירופה והפלגות בים התיכון – לא משנה באיזה חלק ביבשת תבחרו, תמצאו שהוא מספק קסם שלא נגמר, היסטוריה רחוקה והנאה גדולה, וכל זה – מתוך הנוחות של אוניית תענוגות מפנקת ובמחירים אטרקטיביים!

שייט בים התיכון - קרוב לבית, קרוב ללב. את מסלולי השייט האלו אתם לא רוצים להפסיד, שכן הוא כולל חופשה אמיתית והזדמנות להציץ בתרבויות מרתקות הנמצאות ממש קרוב אלינו. אם תבחרו במסלול למזרח הים התיכון, תוכלו לבקר באיי יוון, טורקיה ואפילו לונציה היפיפיה. אם תבחרו במסלול למערב הים התיכון תוכלו לבקר ביעדים מגוונים ושונים באופיים, מפרובאנס והריביירה הצרפתית, דרך ערי ספרד הציוריות והאיים שטופי השמש שלה וישנם מסלולים שמגיעים אפילו עד לפורטוגל ולאיים הקנריים.

שייט בצפון אירופה שייט באירופה מציע גם הזדמנות לגעת לטבע במקום הכי יפה שלו. במסלול השייט המגיע אל הפיורדים הנורבגיים, תוכלו לצפות בפלאי הטבע היפייפיים, ליהנות מנופים קרים ומיופי בראשיתי בלתי אמצעי – מפלים שוצפים, יערות ירוקים, הרים נישאים וכמובן – הפיורדים הנורוגיים, המהווים את אחת הסיבות המרכזיות לפופולריות של המסע הזה. קרוז באירופה מגיע גם אל הים הבלטי ואל הערים שסביבו – קופנהגן, דנמרק, אמסטרדם וסנט פטרסבורג המדהימה, בה בדרך כלל תעגון האוניה זמן ממושך.

למה דווקא קרוז באירופה?

כשאתם בוחרים בחופשת שייט באירופה, אתם מעניקים לעצמכם את האפשרות לשוטט בכמה יעדים בטיול אחד ולהכיר תרבויות ומקומות חדשים בזמן יחסית קצר. מלבד ההרפתקה הכרוכה בכך, כשהדבר נעשה מתוך אוניית הנופש שלכם – אתם למעשה לא צריכים לדאוג לדבר. אין צורך לארוז את המזוודה בין יעד אחד למשנהו, אין צורך לדאוג לנסיעות או לחפש אחר בתי מלון – לא רק שתלונו בבית המלון הצף שלכם בכל לילה, אלא שגם תיהנו מאינספור האטרקציות שהוא מציע לכם, רגע אחרי רגע.

קרא עוד >