קשת הצבעים המחכה לכם בקובה, המשולבת עם קצב שלא נגמר, אוכל מעולה, מגוון דברים לראות ולחוות, חופים זהובים עם מים תכולים ותרבות היסטורית משגעת – קוראת לכל מי שחופש בנפשו וסקרנות בליבו לבוא ולבקר בקובה המשכרת. ומה יותר כיף מלעשות זאת דרך קרוז ימי ומפנק? הפלגות לקובה – חופשת שייט ייחודית!

האי קובה שוכן בצפון האיים הקריביים על גבולה של ארצות הברית, איי הבהאמס ומקסיקו, בין מפרץ מקסיקו לאוקיינוס האטלנטי. קובה נחשבת ליעד מתויר ואקזוטי במיוחד, זאת הודות לצלילים הייחודיים, למראות עוצרי הנשימה, לטעמים המדליקים ולחגיגה לכל החושים, שלא נגמרת לעולם. הרוב המוחלט של ההפלגות האטרקטיביות לקובה כוללים יציאה מפלורידה ושהיית לילה בהוואנה, בירת קובה. מכיוון שהייתה קובה במשך שנים רבות תחת "אמברגו" של רוב המדינות (שהוסר ע"י ארה"ב ב-2016), האי הקריבי היחודי, קובה, נשמר כקפסולת זמן בתולית. שייט לקובה מאפשר לכם לקבל הצצה משמעותית לחיים באי הצבעוני.

הוואנה – בירת קובה, ידועה בזכות האנרגיה המיוחדת והתוססת הזורמת בכל סמטאותיה, קצב הריקוד שמתבטא באורח החיים המיוחד והשמור רק לה ולתושביה, וכמובן – ההיסטוריה המפוארת של העם הקובני הניבטת אליכם מכל פינה. בנוסף, בהוואנה מצויים חופים טרופיים מפנקים במיוחד המפורסמים בכל העולם. אם אתם נהנים משילוב מיוחד של היסטוריה מפוארת, עיר תוססת, רכבים משנות ה-50 עם אלגנטיות יוצאת דופן המשייטים ברחבי העיר ואווירה צבעונית במיוחד – הוואנה היא העיר בשבילכם.

אין דרך טובה יותר לחוות את קובה, אלא דרך שייט מענג לקובה. קרוז לקובה יפגיש אתכם עם כל הטוב שבאי התוסס והצבעוני וכל זאת – כשבית המלון שלכם הוא אוניית תענוגות מפנקת במיוחד. בלי לארוז מזוודה בכל פעם מחדש, בלי לדאוג לסידורי לינה ולארוחות – כל החופש האפשרי בעולם, האטרקציות, וכמובן קובה הנהדרת ממתינים לכם.

קרא עוד >