לא משנה אם אתם משפחה תוססת, זוג בחופשה רומנטית, קבוצת חברים או אפילו מטייל הרפתקן יחיד – קרוז בקריביים מתאים לכל אחד. היעד הנחשק והאקזוטי עמוס באטרקציות ובמראות יפיפיים והוא מזמין אתכם לחקור אותו – מהחופים התכולים, מסלולי הטיול המרתקים, שופינג, אתרי הגלישה הפופולריים ונגיעה בתרבויות רחוקות ומיוחדות דרך האוכל והטבע המקומי. האיים הקריביים הם ארכיפלג של כ- 7,000 איים ומפרצים יפיפיים המשתרעים סביב הים הקריבי בין חופי צפון אמריקה למפרץ מקסיקו ועד צפון יבשת דרום אמריקה. לבחירתכם כמה מסלולי טיול המתחלקים באופן הבא: הקריביים המערביים, הקריביים המזרחיים והקריביים הדרומיים, כשכל אחד מהם מציע חוויה אחרת:

קרוז לקריביים המערביים – כוללים בדרך כלל מדינות במרכז אמריקה כמו מקסיקו עם היעדים קוסטה מאיה, איסלה מוחרס, וקוזומל, ולעיתים גם יכללו את איי קיימן וג'מייקה, ביעדים אלו מציעים בעיקר צלילות מטורפות ושפע של אפשרויות לספורט ימי. שייט לקריביים המזרחיים – אם חפצה נפשכם בהפלגה בעלת אופי רגוע יותר, זהו הקרוז בשבילכם. הפלגות בקריביים המזרחיים יכללו בדרך כלל את פורטו ריקו, סנט תומאס, סנט מארטן, סנט קיטס ועוד. הקריביים הדרומיים – מהיעדים היפים ביותר והמרוחקים בקריביים הכוללים בדרך כלל את ברבדוס, ארובה, טרינידד-טובאגו ויעדים אקזוטיים נוספים.

מדוע כדאי לבחור דווקא הפלגה בקריביים?

שיט על אוניית פאר בקריביים היא אחת הדרכים המומלצות לחוות את קבוצת האיים היפיפיה. דרך האוניה קל מתמיד להתנייד בין האיים, לחוות את כל הטוב שיש להן להציע ולהיחשף ליעדים מסתוריים ומעניינים שספק אם הייתם מצליחים להגיע אליהם בדרך אחרת. חווית השיט באוניה משלימה את חווית הקריביים כשהיא מציעה לכם את כל החופש והיופי שניתן לבקש, כשאתם צופים בגווני ים התכול המשתלב עם האיים האקזוטיים והיעדים השונים במסלול.

מהו הזמן המומלץ ביותר להפלגה בקריביים?

הקריביים נחשבים לאחד מהיעדים הנוחים ביותר ובאופן עקרוני ניתן לומר כי קרוז בקריביים אפשרי בכל ימות השנה. יחד עם זאת, הזמנים המומלצים (ובשל כך גם הפופולריים יותר) הם בין החודשים דצמבר – יוני, בשאר הזמן חלה תקופת ההוריקנים באיזור, ובהתאם לתנאי מזג האוויר יש אפשרות ממשית לביטול העגינה ביעדים מסוימים. שייט בקריביים, השמש והחופים הזהובים מחכים רק לכם – אתם באים?

קרא עוד >