בואו לגלות את החלק המסתורי והמיוחד של צפון אמריקה, להרגיש לרגע כמו החלוצים של פעם, לגלות את ההיסטוריה של ארצות הברית ולהבין מה היה המראה היפהפה שקיבל את פניהם כשעגנו בחופיה המרהיבים של קנדה וניו אינגלנד. הפלגות בקנדה וניו אינגלנד מספקות הצצה מיוחדת במינה המשלבת נופים מרהיבים עם מבנים ארכיטקטוניים מרשימים במיוחד – וכל זה כשהבית שלכם הוא אוניית תענוגות!

ניו אינגלנד וקנדה הם שני יעדים מיוחדים במינם. כשבוחרים לצאת לחופשת שייט בקנדה וניו אינגלנד, למעשה מבקרים ברצועת החוף שני האיזורים – מזרח קנדה והחופים הייחודים שהיא מציעה, והחלק הצפוני של ארצות הברית. בין היעדים שתוכלו לפגוש במהלך הטיול – בכפוף למסלול השייט המסוים, כמובן – תוכלו למצוא את העיר בוסטון היפהפיה, את העיר מיין שבפורטלנד וצוקיה הנפלאים, קוויבק שבקנדה והתה המפורסם שלה, הליפקס הקנדית התוססת או סנט ג'ונס הרגועה והקלאסית. קרוז בקנדה וניו אינגלנד מאפשר לכם ליהנות בכל ימי המסע מנוף משכר וסתווי, בניה מרשימה ותחושה כללית שאתם מהלכים בתוך גלויה.

למה לבחור בקרוז לקנדה וניו אינגלנד?

הבחירה באוניה לטיול מסוג זה היא בחירה פופולרית על ידי מטיילים רבים, ונחשבת לדרך נהדרת לחוות את הטוב שבשני העולמות. מתוך נוחות של אוניית תענוגות, יש הנאה גדולה יותר לצאת ולחקור יעדי טיול חדשים. אחרי הכל, כשבערב הקודם ביליתם בקזינו, בזה שלפניו במופע בידור מושקע ובבוקר שאחרי בבריכה וספא מפנקים – אתם זוכים ליהנות מכל הטוב שיש לטיול להציע לכם – מתוך נוחות אינסופית, מנוחה ואטרקציות שלא נגמרות.

בנוסף, שייט בקנדה וניו אינגלנד מפגיש אתכם עם מספר לא מבוטל של יעדים הנפרשים על פני זמן קצר יחסית, וזה מבלי לדאוג לפריקה ולאריזה של המזוודה בכל פעם מחדש ומבלי להזדקק לבירורים לגבי תחבורה, הסעות ביעד או לינה – רק אתם, האוניה המאובזרת והנופים החדשים שאתם הולכים להתוודע אליהם.

קרא עוד >