אם אתם שוחרי חופש, הנאה, גילוי תרבויות חדשות ואטרקציות משגעות לצד חופים מרהיבים ומנוחה אינסופית – קרוז לברמודה ללא ספק יכול להיות הדבר הבא עבורכם! בואו ליהנות מאיים יפיפיים שמטרתן היא אחת: לגרום לכם להפוגה מוחלטת ולתחושת חופש אינסופית.

ברמודה, הממוקמת בלב האוקיינוס האטלנטי כ- 1000 קילומטרים ממזרח ארצות הברית ומחופי קרוליינה הצפונית, בנויה מ- 180 איים המחוברים זה לזה דרך גשרים. מה שהופך את ברמודה ליעד פופולרי במיוחד לשייט תענוגות, הוא העובדה שהיא אטרקטיבית במיוחד, מספקת הנאה אינסופית ומגוונת לכל המשפחה ולמספר גדול של תחומי עניין ותחביבים, וגם מיקומה הנוח – בקרבה לארצות הברית – הופכים הפלגות לברמודה לבחירה מועדפת על פני מטיילים רבים.

בעת חופשת שייט לברמודה, תוכלו ליהנות מבטן-גב איכותי במיוחד בכל אחד מהחופים המרהיבים והורוודים שלה, לנסות את מזלכם במשחק קריקט או גולף (גם אם אתם לא שחקנים מקצועיים, תמצאו שהגנים היפיפיים שבברמודה והעובדה שמדובר בספורט פופולרי כל כך יגרמו לכם לרצות לקחת שיעור או שניים), לשוט בקיאק באגמים הרבים, לערוך מסע היסטורי בין הבתים הצבעוניים הייחודים שלה, לצאת לאתרי צלילה, לשוטט בגנים מלאי עצי קוקוס וצמחיה ייחודית או לערוך מסע קניות מפנק. בנוסף, מחכה לכם בברמודה גם אפשרויות קולינריות מדליקות במיוחד, שכן המטבח המקומי שלה מציע אינספור אפשרויות ייחודיות!

קרוז לברמודה – תאריכים פופולריים

הזמנים הפופולריים ביותר ליציאה למסע קרוז לברמודה הבלתי נשכחת, הם כשמזג האוויר בה נוח יותר, בין החודשים מאי – אוקטובר – אז ניתן לצאת לפעילויות צלילה, ליהנות מהחופים המרהיבים ולהתענג על חופשת קיץ אמיתית. ממוצע הטמפרטורות בקיץ הוא 22-29 ובחורף (נובמבר – אפריל) 18-24 מעלות.

קרא עוד >