קרוז בים הבלטי הוא מסע מרתק אל תרבויות אחרות, אגדות רחוקות, טבע אנושי ודומם יוצא דופן לצד ערים אירופאיות קלאסיות. אם יצר ההרפתקנות זורם בעורקיכם וקורא לכם לחקור יעדים חדשים ומרגשים – הים הבלטי מחכה רק לכם! שיט לים הבלטי מזמן מפגש עם יעדים מיוחדים ומגוונים. זוהי דרך נהדרת לחוות כמה יעדים בטיול אחד, בדרך החוסכת כסף ומציעה את כל טוב האוניה, כך שלכם נשאר רק ליהנות ולהתבונן בטוב העולם. בין יעדי הטיול:

קופנהגן – בירת דנמרק היא יעד נפלא להתחיל איתו את השייט שלכם. קרוז בים הבלטי מתחיל פעמים רבות בקופנהגן ומציע אפשרויות סיור נפלאות בעיר. מפסל בת הים הקטנה המפורסם, דרך גני טיבולי המרהיבים המשלבים לונה פארק עתיק עם מרבדי פרחים עצומים ותעלות מים ציוריות.

שטוקהולם – בירת שוודיה גם היא נחשבת ליעד פופולרי ליציאה להפלגות בים הבלטי. בעיר יחכו לכם נתיבי מים, גשרים תלויים, ארמונות עתיקים והיסטוריה עשירה וקורנת.

אמסטרדם – עיר הבירה של הולנד היא יעד פופולרי במיוחד לכל אוהבי הערים האירופאיות הקסומות המשלבות תעלות ציוריות עם בתים הנראים כאילו נלקחו מאגדה. מוזיאונים, פארקים ענקיים ואווירה אורבנית נעימה יחכו לכם בכל אחת מפינות העיר.

סנט פטרסבורג – העיר השניה בגודלה ברוסיה היא אחד היעדים היותר יפים במסגרת הפלגות בים הבלטי. אם אתם חובבי תרבות, ארכיטקטורה יפיפיה, היסטוריה עוצרת נשימה הניבטת מכל רחוב, מוזיאונים מפוארים, אמנות ייחודית וקונצרטים – קרוז לסנט פטרבורג הוא בדיוק מה שאתם רוצים. רוב ההפלגות מציעות שהיית לילה, OVERNIGHT בעיר, כך שתוכלו לחקור את חיי הלילה המסקרנים שלה כשהאוניה משמשת עבורכם כמעין מלון צף.

בנוסף, משלב שייט לים הבלטי גם אפשרויות יעדים נוספות, כמו המבורג שבגרמניה, דנמרק, פינלנד, שטוקהולם בירת שוודיה ועוד. אתם מוזמנים לבחון את המסלולים השונים ולבחור מביניהם את המסלול המשלב את הסגנון האהוב עליכם ביותר.

מתי כדאי לצאת למסע שייט בים הבלטי?

מאחר ומדובר במדינות קרות, מתמקד קרוז בים הבלטי בחודשים מאי – אוקטובר, כשרוב הקרוזים יוצאים בחודשים יולי – אוגוסט הפופולריים. כדאי להצטייד בלבוש חם יחסית למקרה של טמפרטורות נמוכות יותר או גשם.

קרא עוד >