איי הבהאמה מחכים לכל מי שהשילוב של מי טורקיז, איים מרהיבים, תרבויות רחוקות וחופים זהובים גורם לו לאנחת עונג – משפחות, ילדים, זוגות בחופשה רומנטית וגם יחידים הרפתקנים ימצאו את עצמם הולכים לאיבוד בתוך היופי עוצר הנשימה ומתענגים על השקיעות היפיפיות והאטרקציות הרבות שיש לשייט בבהאמס להציע. איי הבהאמה הם חלק מהאיים הקריביים והם מכילים כ- 700 איים. הם ממוקמים מזרחית לפלורידה, צפונית לקובה ולים הקריבי. קהיליית איי הבהאמה היא קהילה עצמאית דוברת אנגלית, דתית –נוצרית ברובה.

הפלגות בבהאמה – בואו לגלות את הקסם שבאיים

מתוך 700 האיים המרכיבים את המדינה, רק 22 איים מיושבים; כמו נאסאו (עיר הבירה), ניו פרובידנס, גרנד בהאמה ואנדרוס. במהלך קרוז בבהאמס, יחשפו הנוסעים גם לאיים המיושבים וגם לאקסקלוסיביים יותר, ובכך לשלב חוויה מושלמת הכוללת תרבויות אקזוטיות, אוכל מקומי משובח וחשיפה למנהגי המקום, יחד עם גילוי איים המוצפים בלהקות ציפורים נדירות, בעלי חיים רבים וצמחיה מיוחדת. לאורך המסלול תוכלו לצפות במגוון של ספינות טרופות ולהתחבר לאווירה האקזוטית השולטת בכל.

מדוע כדאי להעדיף דווקא קרוז לבהאמס?

שייט בבהאמס בדרך כלל הינו שייט קצר- בין 3 ל-6 לילות, ומשלב עגינה בשעות הבוקר המוקדמות במספר יעדים ואיים לאורך המסלול, מה שמאפשר לאורחי האוניה לגלות יעדים מיוחדים כל יום, תוך עצירה לסיורים, תצפיות, ואטרקציות ימיות מדליקות. השילוב המושלם בין איים מוקפים ים לבין אוניית תענוגות יוצרים יחד את החופשה האולטימטיבית – חופש, ים בצבעי טורקיז ומקומות מרוחקים מהשגרה המוכרת על פני הגלובוס.

מתי כדאי לצאת להפלגה בבהאמס?

שיט בבהאמס אפשרי במשך כל ימות השנה, באופן עקרוני. אבל, למרות ההנחה האופטימית הזו, החודשים המומלצים להפלגה יהיו דצמבר – יוני. יש לקחת בחשבון שבשל מזג האוויר הטרופי, בחודשים יולי – סוף נובמבר יש סיכוי רב יותר באיזור להיווצרות סופות הוריקן ומסלולי השיוט עשויים להשתנות בהתאם. אם אתם מתכננים הפלגה לבהאמס, מוטב להזמין את הכרטיסים כמה שיותר זמן מראש, לחסוך עלויות ולצאת לשייט בחודשים המומלצים יותר!

קרא עוד >