קרוז באוסטרליה וניו זילנד מזמן שילוב מושלם בין ישן וחדש, בין מרחבים ירוקים עצומים למדבריות ענק ובין חופים זהובים לערים מודרניות. ואין טוב יותר מלבקר בערים המיוחדות הללו כשכלי התחבורה שלכם הוא אוניית פאר מלאת תענוגות וכיף!

אוסטרליה וניו זילנד ממוקמות בחצי הפסיפי הדרומי של כדור הארץ. שטחה של ניו זילנד משתרע על פני שני איים שונים זה מזה בנופיהם, המספרים סיפור על תרבויות רחוקות וקדומות ועל היסטוריה מרתקת. הטבע של ניו זילנד מורכב ומגוון: מישורים נרחבים, מפרצי טורקיז יפיפים, הרי געש, האלפים הדרומיים והנישאים, צמחיה מגוונת וגם פיורדים וקרחונים. אוסטרליה היא יבשת מבודדת המלאה בנופים הרריים יפיפיים, טבע, מרחבים, חופי ים זהובים ובה שוכנת גם חיית הכיס הלאומית – הקנגורו! לצד טבע פראי ומשכר, מציעה אוסטרליה למבקר בה גם בילוי עירוני בעריה הגדולות והתוססות סידני ומלבורן, המשופעות בארכיטקטורה מרשימה, שפע של אפשרויות בילוי, קניות וגם בתי תרבות מפורסמים - כל מה שצריך לחוויה עירונית מושלמת. האובריג'ינים, תושביה המקוריים של אוסטרליה, שומרים עדיין על המסורות העתיקות והמרתקות שלהם וביקור ביבשת יספק גם לכם הצצה לתרבות המוקפדת והמעניינת הזו.

הפלגות באוסטרליה וניו זילנד – שילוב מושלם בין טבע לנוחות

שיט באוסטרליה וניו זילנד מאפשר לתור באיזור בשיא הסטייל והנוחות. כשתגיעו אל נמל היציאה ותעלו על הספינה, תוכלו ליהנות מכל הטוב שיש לאוניית התענוגות להציע ולהתחיל את המסע שלכם בטבע הרחוק בנחת ועם המון אנרגיה. ברוב המוחלט של הפעמים, תנוע האוניה בלילה ותעגון באחד מהנמלים ביום, מה שיאפשר לכם לנוח, לאגור כוחות, ליהנות מתפריטים משובחים ומאטרקציות נפלאות – ולהגיע אל יום הטיול הבא כשאתם מלאים סקרנות וכוח. הנופים הבלתי נשכחים, החוויות הרבות שתעברו, ההיכרות עם התרבויות השונות כל כך והשהיה באונית הפאר המפנקת יבטיחו לכם חופשה נהדרת. קרוז באוסטרליה וניו זילנד – כל הטוב שיש בדרום הפסיפי המפותח.

קרא עוד >