תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
Spectrum of the Seas
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

האוניה ספקטרום אוף דה סיז של חברת השייט רויאל קריביין, היא הראשונה מקלאס האולטרה-קוואנטום (Quantum Ultra Class) המפוארת. לא רק שהמסע הימי שלכם ייקח אתכם דרך מסעדות מעולות, פארקי מים מפותלים, שפע של אטרקציות לכל המשפחה ומופעי בידור מהנים – הוא גם יאפשר לכם ליהנות מכל הפאר שיש באונייה מתקדמת וחדישה, שנבנתה בשנת 2019 בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם השייט. הצבעוניות של האוניה מתכתבת עם אופי המזרח הרחוק והתרבות האסייתית המרתקת, עם זאת, האוניה מיועדת לקהל הרחב. בתפוסה מלאה, מסוגלת האוניה להכיל עד 6,500 נוסעים ו-1,500 אנשי צוות.

 

המסעדות של חברת השייט רויאל קריביין הפכו מזמן לאחד מסמליה האהובים. שייט על הספקטרום יציע לכם שפע של מנות נפלאות בכל אחד ממסעדותיה – החל מהמסעדה האיטלקית של השף ג'ימי אוליבר, דרך מסעדות אסיאתיות ועד למסעדת סטייקים מעולה, זאת לצד חללי ההסעדה המרכזיים שבאוניה, המציעים מדי יום מבחר מנות טריות מדי בוקר, צהרים וערב. האושר הקולינרי שלכם לא יהיה שלם ללא תפריט האלכוהול המשובח של האוניה, שיחכה לכם בכל אחד מהברים ומועדוני הלילה שבאוניה – ולא רק שהאלכוהול צפוי להיות משובח, הוא גם יוגש לכם באופן מדהים במיוחד! ב"ביוניק בר" של האוניה תוכלו ללגום קוקטייל מעולה שיוגש לכם על ידי לא אחר מאשר רובוט ביוני משוכלל!

 

מגוון שלם של מופעי בידור מרהיבים ואטרקציות מהממות מחכים לכם בכל יום מחדש באוניה. בין השאר, תוכלו ליהנות מסימולטור צניחה חופשית IFLY, קיר טיפוס בגובה מאתיים מטרים, קפסולת זכוכית שקופה ממנה יש תצפית מדהימה על הים הפתוח ועוד שפע של מופעי להטוטים, הפקות מקור, קונצרטים והופעות בלתי נשכחות, בכל ערב מחדש.

קרא עוד >