תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
Liberty of the Seas
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

ליברטי אוף דה סיז של חברת השייט רויאל קריביין היא אחת מאוניות הקרוז הטובות בעולם. מאז השקתה בשנת 2007 ועד היום, היא מסיעה מליוני נוסעים מאושרים בכל שנה ליעדים מרגשים ומרתקים. בכל אחד מחלקי הסיפון תוכלו ליהנות מאינספור אטרקציות מלהיבות או מרגיעות לבחירתכם, לסעוד את ליבכם במסעדות הרבות שעל האוניה וליהנות מחוויה לכל החושים, לכל המשפחה, בכל הגילאים! Liberty of the Seas קוראת לכם להתאהב, בכל מסע מחדש.

קרוז עם רויאל קריביין על הליברטי מזמן חווית נסיעה ייחודית ומכיל עד 3,634 נוסעים בתפוסה מלאה, החולשים על 15 הסיפונים של האוניה. ליברטי אוף דה סיז היא השניה בסדרת פרידום קלאס. בשנת 2016 החליטה חברת השייט רויאל קריביאן, להעניק לה שיפוץ מסיבי שכלל הוספת מסעדות חדשות, הגדלה של שטחי האוניה והצבתה, על ידי כך, בחזית הקדמה והנוחות של עולם הקרוזים.

Royal Caribbean לא מפסיקה להפתיע את נוסעיה, וגם כאן, באוניה המטריפה שיצרה, תוכלו ליהנות מאינספור אטרקציות מיוחדות וביניהם גם אטרקציות מים מהנות במיוחד: מגלשות מים שקופות ומפותלות המתנשאות לגובה של שלושה סיפונים, דרכן תוכלו לראות את כל הדרך הרטובה והכיפית עד למטה, סימולטור גלישה בשם FLOWRIDER, מתקן מטורף בשם TIDAL WAVE המאפשר לכם לצנוח דרכו כשאתם ישובים בתוך סירה קטנה כל הדרך למטה, מסיבות בריכה, בריכות מפנקות וגם מתחם למבוגרים בלבד ובו בריכה גדולה, מתחמי מנוחה ובר משקאות נדיב.

אוניה ליברטי מציעה מופעי בידור לכל המשפחה הכוללים מופעים הישר מבימות ברודווי, מופעי החלקה על הקרח, בובות ענק שיצאו הישר מהסרטים שהילדים הכי אוהבים, מסיבות ריקודים משולהבות, קזינו מתקדם, מגוון ברים לבחירתכם וגם סדנאות מגוונות ושופינג. בנוסף, עומדת האוניה בסטנדרטים גבוהים במיוחד של מזון והגשה ומציעה מגוון מסעדות לבחירתכם – מאוכל מקסיקני, דרך מזון גורמה משובח, מזון מהיר כיפי ומנחם, אוכל איטלקי וסטייקים עסיסיים.

קרא עוד >