תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
Enchantment of the Seas
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

מאז השקתה בשנת 1997, לא מפסיקה האוניה אנצ'נטמנט אוף דה סיז של חברת השייט רויאל קריביאן לרגש את מליוני הנוסעים הבוחרים בה למסע על פני הגלים. בשנת 2005 שופצה האוניה ובכך הרחיבה את גבולותיה, והוסיפה מתקנים חדשים. שייט על האנצ'נטמנט מבטיח שיותר אורחים יוכלו לבוא בשעריה וליהנות מכל הטוב שיש לה להציע. Enchantment of the Seas נחשבת לאוניה בגודל בינוני המכילה עד 2,446 נוסעים בתפוסה מלאה, המאוכלסים ב-11 סיפוניה. חדרי האוניה השונים כוללים חדרים עם מרפסת, סוויטות וכן דירות המתאימות למשפחות, לזוגות או לבעלי צרכים מיוחדים. שירות חדרים פעיל 24 שעות ביממה ואנשי הצוות ישמחו למלא כל בקשה שלך. בחברת השייט רויאל קריביין חושבים על הפרטים הקטנים ביותר כדי שלך תהיה חווית אירוח מושלמת וכדי שלא תצטרך להטריד את מנוחתך בדבר מלבד ההנאה על פני הספינה וביעדי השייט השונים.

קרוז עם רויאל קריביין על האנצ'נטמנט מזמן אטרקציות שונות ומגוונות לכל שעה ביום ולכל המשפחה! אם אתם חפצים בזמן איכות עם כל המשפחה, תוכלו לעשות זאת בבילוי משותף בבריכה ביום או בצפיה בסרט תחת שמים זרועי כוכבים על גבי מסך ענק בשעות הערב. בנוסף, מופעי בידור הישר מבימות ברודוויי יחכו לכם לבילוי של ממש, כמו גם טניס שולחן בו תוכלו לבצע תחרויות וטורינירים וחידונים משעשעים לכל המשפחה יזמינו אתכם לנסות את כוחכם בנושאים שונים. אם תחפצו בבילוי נפרד, תוכלו להגיע אל מתחם הסולריום המיועד למבוגרים בלבד וליהנות ממשקה מרענן או בשכשוך בבריכה, להתנסות בסדנת שזירת תכשיטים, לימוד שפה חדשה או השתתפות בסדנת בישול, והילדים, בזמן הזה, יהנו במתחמי ילדים משלהם, בהם יוכלו להתנסות בפינות יצירה, להיות מדענים ליום אחד או להשתעשע במשחקי מחשב בחדר ענק שכולו קודש לכיף ולאטרקציות שילדים אוהבים.

בשעות הלילה חלקיה השונים של האוניה מתעוררים לחיים במסיבות מלאות קצב. תוכלו לבחור בין משקה אלגנטי באחד מן הברים הרבים הפזורים ברחבי האוניה, מסיבת ריקודים סוערת, לנסות את מזלכם בקזינו או ליהנות ממסיבות נושא מדליקות.

קרא עוד >