תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
Anthem of the Seas
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

האוניה אנת'ם אוף דה סיז של חברת השייט הפופולרית רויאל קאריביין היא אוניית הקרוזים השניה בסדרת "קוואנטום" והיא הושקה בשנת 2015. כשאתם בוחרים ב- Anthem Of the seas, אתם לא בוחרים בעוד אוניה, אלא בכזו הלוקחת בחשבון את שלל הגילאים המתארחים בה ובשל כך אמונה על אינספור אטרקציות והנאה לכל שכבות הגיל ולכל המשפחה. אנת'ם אוף דה סי מכילה לא פחות מ- 16 סיפוני נוסעים, כשחצי מהם מציעים נוף מרהיב לים הכחול, והיא מסוגלת לשאת עד 4,900 נוסעים בקירוב.

שייט על האוניה אנתם אוף דה סיז מציע מגוון אטרקציות מיוחדות, כמו למשל סימולטור גלים שבסופו תוכלו ללמוד לגלוש כמו מקצוענים, קיר טיפוס רווי אקסטרים וגם, שימו לב לזה – סימולטור המדמה צניחה חופשית בשם RipCord by" iFLY", ומופעל על לחץ אוויר. בנוסף, מציע שייט על האנתם אוף דה סי עם רויאל קריביין גם חוייה גבוהה במיוחד הלוקחת אתכם בתוך קפסולה שקופה אל תצפית מרהיבה מעבר לגבולות האוניה – אל האין סוף ומעבר לו. לחובבי ההרפתקאות מחכה חדר הבריחה Escape from the Future. מלבד אלו, תוכלו ליהנות גם ממופעי בידור לילדים ולמבוגרים המגיעים היישר מבימות ברודווי אל ה- Royal Theater, מהחלקה על הקרח ומשופינג מפנק.

כשאתם בנופש, השילוב האולטימטיבי הוא שמש, ים סביב וכמה שיותר מים. שייט על האנת'ם אוף דה סי מספק אינספור רגעים רטובים, כשהוא מציע מתחמי בריכות מקורות ופתוחות, פארק מים לילדים H20 ZONE, ואת מתחם ה- SELARIUM למבוגרים בלבד בו תוכלו ליהנות משכשוך בבריכה או רגיעה באחד מהטרקלינים שבמתחם. מלבד זאת, טיפולי ספא, בריאות וגם חדר כושר מחכים לכם על האוניה.

מגוון המסעדות הפזורות ברחבי האוניה מבטיחות שלא משנה מה מתחשק לכם לאכול או לשתות באותו הרגע – תקבלו את מבוקשכם. אתם מוזמנים ליהנות מתפריטים אמריקאיים מסורתיים ב- “JOHNNY ROCKETS”, מסושי ב – “IZUMI” היוקרתי, מאוכל איטלקי אותנטי ב- “JAMIE’S ITALIAN”, ממסעדות גורמה, ביסטרו וארוחות שף מיוחדות. כשתסיימו להתפנק באחת מהמסעדות הרבות, תוכלו להמשיך לדרינק מרענן באחד מהברים והטרקלינים הפזורים באוניה, ביניהם גם ה – “BIONIC BAR” המציע חוויה מדליקה בה תוכלו לשתות קוקטייל המוכן ומוגש לנגד עיניכם מידיו של ברמן רובוטי מקצועי!

קרא עוד >