תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
MSC Grandiosa
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

האוניה MSC גרנדיוזה היא אחת האוניות המוצלחות ביותר של חברת השייט המובילה – ולא בכדי. אונית הדגל המהממת של חברת אם אס סי קרוז מבוססת על אחיותיה לצי, אך היא מציעה שפע של חידושים מדהימים ואטרקציות מהנות במיוחד, זאת לצד המתקנים האהובים המאפיינים את אוניות החברה. בית המלון המפואר הזה, השט על פני המים, התחיל את דרכו בשנת 2019 וכבר הספיק לצבור מגוון נוסעים מאושרים. באונייה היפהפיה יכול כל נוסע למצוא את שאהבה נפשו – החל ממתחמי ספורט מאובזרים, מתחמי פעילות לילדים, קולינריה במיטבה ופינות חמד רומנטיות יפהפיות. בתפוסה מלאה, מיועדת האונייה להכיל עד 5,714 נוסעים ו-1,700 אנשי צוות, מה שהופך את האונייה לאחת הגדולות שיש בעולם השייט.

 

בכל יום מחדש, תוכלו ליהנות מחוויה קולינרית מובילה בכל אחת מהמסעדות המדהימות שבאונייה אם אס סי גרנדיוזה. המטבחים המעולים שיחכו לכם באונייה כוללים מאכלים ממגוון יעדים מעולים – עם התמחות מלאה בכל אחד מהם. מלבד היכלי ההסעדה המרכזיים המגישים מנות בסגנון בופה בסטנדרט גבוה במיוחד מדי בוקר, צהרים וערב, תוכלו ליהנות גם ממסעדות קונספט אלגנטיות במיוחד, עם התמחויות ים תיכוניות ובינלאומיות – מסעדה אסיתית, מסעדת סטייקים אמריקאית, מסעדה איטלקית ומסעדות אתניות נוספות. התפריטים משתנים מדי יום והמנות המעודנות יחכו לכם בשיא הטריות והרמה הטכנית המובילה, בחסות המסטר שף הספרדי עטור הפרסים ראמון פריקסה והמסטר שף הבינלאומי עטור השבחים הרלד וולפהרט.

 

תוכניות הבידור של האונייה MSC Grandiosa נחשבות למובילות בתחום הבידור. מדי ערב תוכלו ליהנות ממגוון מופעי בידור – החל מהופעות מוזיקליות ועד למופעי תיאטרון מעולים – בחללים שונים ברחבי האוניה, כמו גם מהופעות קומדיה, מופעים לילדים וכן מתחמי ספורט, מועדוני לילה ובפארק המים העצום שבאוניה.

קרא עוד >