תמונת אוירה
לוגו של חברת השייט

כשאלגנטיות פוגשת נוחות – נוצרת האוניה אם.אס.סי דיבינה. האוניה דיוינה של חברת השייט MSC Cruises עוצבה בהשראת השחקנית ההוליוודית הבלתי נשכחת סופיה לורן, שגם הייתה אורחת קבועה בהפלגותיה של האוניה – וכשהוליווד היא חלק בלתי נפרד מעיצוב של אוניית תענוגות, אתם יכולים לדמיין לעצמכם כמה כיף אתם הולכים לחוות בכל אחד מימי ההפלגה! שייט על האוניה אמ.אס.סי דיוינה מיועד להכיל עד 4,345 נוסעים, הפזורים בין 14 סיפוני האוניה.

מעל 8 מסעדות מחכות לכם במהלך השייט, מתוכם שלושה חדרי אוכל ראשיים המציעים מגוון רחב של תפריטים משתנים מדי יום. על הפן הקולינרי באוניה אמונים שפים עטורי פרסים, שכל תכליתם היא לדאוג שאתם תיהנו מחומרי הגלם הטריים והאיכותיים ביותר, ברמת ביצוע גבוהה. מלבד חדרי האוכל הראשיים, תוכלו לבחור במסעדות נוספות עם קונספט ייחודי, או בברים מסוגים שונים. קרוז עם אם.אס.סי על האוניה דיווינה מספק חוויה מתמשכת של בידור ואטרקציות. באוניה תוכלו ליהנות מקזינו מפואר, אולם תיאטרון מעוצב להפליא המציג את מיטב מופעי הבידור, בריכות מפנקות, פארק מים, גלריות אמנות, מתחמי שופינג ואפילו משחק מירוץ מכוניות פורמולה 1! לילדים ולבני הנוער שבחבורה יחכו מתחמים יעודיים, בהם יוכלו ליהנות ממגוון יצירות ופעילויות, מתחם משחקי וידאו ועוד.

אם תרצו לשמור על שגרת הספורט שלכם גם בחופשה, תוכלו לעשות בחדר הכושר שבאוניה, בו יחכו לכם מגוון מכשירי התעמלות. כשתרצו להירגע ולהחליף כוחות, תוכלו לעשות זאת במתחם Aurea Spa המפנק המציע מגוון רחב של טיפולים ועיסויים ברמה הגבוהה ביותר.

קרא עוד >