תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
MS Zaandam
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

אין ספק שבגזרת האוניות הבינוניות, האוניה זאנדם של חברת השייט הולנד אמריקה ליין היא אחד מכלי השייט הפופולריים, הבולטים והמהנים ביותר הקיימים על פני המים. שייט על הזאנדאם מאפשר יותר מרווח ואיזורי פינוק – בחוויה אינטימית יחסית המיועדת להכיל עד 1,432 נוסעים הפזורים בין 10 סיפוני האוניה.

בחדר האוכל המרכזי ובכל אחת מהמסעדות הנוספות באוניה, יחכו לכם תפריטים איכותיים, פרי עמלם של שישה שפים מוכשרים ועטורי פרסים. כשתרצו לגוון את ארוחות הבוקר, הצהרים והערב המוגשות לכם בחדר האוכל וב"לידו מרקט", תוכלו לעשות זאת ב"דייב אין" המציע המבורגר עסיסי, בשעת תה מסורתית במיטב האירוח האנגלי, בפיצריה "ניו יורק פיצה" שתשמח להראות לכם איך נראית ומרגישה פיצה אותנטית ובתוספת תשלום – תוכלו להשתתף באחת הארוחות הנפלאות המוגשות ב"תמרינד" האסיאתית, במסעדת הגריל הנהדרת, במסעדת מאכלי הים הרעננה או ב"קנלטו" האיטלקית המצוינת. ברים מתוחכמים המגישים את מיטב המשקאות, קזינו מפואר, מופעי בידור מוזיקליים, מחזות זמר והופעות חיות ועוד אינספור אטרקציות מחכות להתגשם לנגד עיניכם במהלך קרוז עם הולנד אמריקה על האוניה זנדאם. במהלך ימי השייט תוכלו ליהנות יחד במתחמי קניות, גלריות אמנות המציגות יצירות ממוזיאון ה"רייקסמיוזיאום", מתחמי לימוד אינטרקטיביים בחסות ה- BBC, סדנאות בישול ודיגיטל, בריכות נפלאות ולילדים – גם מתחמים ייעודיים המציעים שפע אטרקציות והנאה.

אין דבר טוב יותר מאשר לחוות חופשה המשלבת אטרקציות עם רוגע מפנק. במתחם הספא שבאוניה יחכו לכם מגוון רחב של טיפולים ועיסויים, טיפולי יופי מפנקים, סלון יופי ומספרה וכל מה שצריך כדי לשמור על הנפש והגוף רעננים ויפים במיוחד. אם תרצו לשמור על שגרת הספורט שלכם גם בחופשה, תוכלו לעשות זאת במתחם הספורט שבאוניה, המציע מגרשי ספורט נרחבים, שיעורים מודרכים וחדר כושר מאובזר להנאתכם.

קרא עוד >