תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
MS Nieuw Statendam
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

האוניה MS Nieuw Statendam של חברת השייט הולנד אמריקה ליין ממשיכה את קו האוניות האלגנטי של החברה, שכולו מושתת על עיצוב חדשני, מורשת מפוארת ושירות מוקפד במיוחד, המעלים את רף האלגנטיות בספינות השיט ומסעות התענוגות בים.

בעיצוב חדשני ונעים לעין הניו סטאטנדאם מעוצבת באופן עדין ורגיש על ידי טובי האדריכלים ומעצבי הפנים, כשהיא שמה דגש על עיצוב מרחבים שטופי אור, דרמה ויזואלית נעימה, תפאורה מתוחכמת וחומרים מתכלים. בלב הספינה משתרע על פני שלוש קומות האטריום המרכזי עוצר הנשימה. בתקרתו של האטריום תוכלו ליהנות ממראה השמים הפתוח כפי שהוא משתקף בזמנים השונים ביום – בלילה שמים זרועי כוכבים וביום עננים קלים הצפים גבוה מעל. לא משנה מהי השעה ביום או כמה אתם רעבים – מגוון המסעדות הרחב של האוניה ניו סטטנדאם מחכה רק לכם. אתם מוזמנים ליהנות מהמבורגר מסורתי ומצוין ליד הבריכה או מארוחה מתוחכמת באחד מאולמות האוכל המרכזיים ולהתכבד במגוון תפריטים ומסעדות מהמטבח הצרפתי, האמריקאי, האיטלקי ועוד מגוון מטבחים מרחבי העולם.

הפעילויות השונות על סיפון האוניה סטטנדם תואמות את הרוח האלגנטית שלה. למשל, תוכלו להתנסות בטעימות יין מכל העולם ובלימוד אינטרקטיבי על היינות השונים, ללמוד על רזי עריכת הוידיאו, להירגע בספא המפנק, להשתכשך באחת מבריכות האוניה או לשחרר אדרנלין בחדר הכושר. אם חפצה נפשכם בשופינג הזורם הישר אל תוך הנשמה – החנויות הרבות ממתינות רק לכם. אם אתם חובבי מוזיקה – שיט עם הולנד אמריקה ליין על האם.אס ניו סטאטנדם הוא בדיוק מה שאתם מחפשים! האולמות “Lincoln Center Stage”ו- “Billboard Onboard”מצטרפים אל מועדון “B.B. King’s Blues Club” הפופולרי מהספינה האחות של ההולנד אמריקה סטטנדאם ויוצרים יחד חווית מוזיקה מושלמת!זאת בנוסף לקזינו רחב ידיים שיגרום לכם להרגיש בלב ליבה של ווגאס, הקרנת סרטים תחת כיפת השמים לצד הבריכה, ממש כשהכוכבים מתחילים להפציע, ברים מתוחכמים המגישים משקאות מכל העולם ואינספור דברים לעשות – על האוניה MS Nieuw Statendam הלילה יחלוף מהר מאוד!

קרא עוד >