כבר 140 שנים שצי האוניות של Holland America שט על פני המים ומספק חווית שיוט שאין דומה לה – אלגנטית, יוקרתית וביתית, המשלבת ביקור ביעדים מגוונים ונחשקים במיוחד. הולנד אמריקה היא חותמת של מצוינות בתחום הקרוזים, וכל אחת מ- 15 אוניות התענוגות שלה מעידה על כך. במסגרת האיכות יוצאת הדופן שלה, העבירה החברה רבות מאוניותיה שיפוץ נרחב על מנת שיעמדו בסטנדרטים המתעדכנים של עולם השייט ובכך מיצבה את עצמה Holland America בחוד החנית של עולם האירוח הימי.

מקרוזים באירופה הקלאסית ועד ארצות אסיה הרחוקות, משייט למקסיקו או לקובה התוססות ועד קרוז באיים הקריביים – יעדים רבים ומגוונים על האוניות הממתינות לקחת אתכם להרפתקה הבאה שלכם. ועוד לא אמרנו כלום על קרוזים אטרקטיביים במיוחד לאלסקה הרחוקה, שייט באוסטרליה ניו זילנד והפסיפיק, יעדי שייט כמו ברמודה, קנדה, תעלת פנמה, ודרום אמריקה – עם חברת השייט הולנד אמריקה, העולם ממש בכף ידכם! השיט בהולנד אמריקה מספק הזדמנות חוויתית ללמוד דברים חדשים, מפי הטובים ביותר בתחומם! כמו להשתתף בתחרויות בישול בהנחיית מאסטר שף אמיתי בה תלמדו טכניקות חדשות, או ללמוד כיצד לערוך את כל סרטוני החופשה שלכם בסדנה דיגיטלית מרתקת ואפילו להשתתף בסדנת טעימות יין מכל העולם! כשתרצו לנוח – ספא האוניה יחכה לכם לטיפולים מפנקים, ובבתי הקפה השונים תוכלו ללגום קפה מפנק. חווית השייט באוניות השונות מציעה גם שופינג מגוון, מופעי בידור וחיי לילה עשירים, חדרי כושר, בריכות וכמובן – מגוון רחב של מסעדות לבחירתכם. סטייקים עסיסיים, פיצה טריה, מסעדות איטלקיות, מסעדה אקזוטית המציעה תפריטים בהשראת המטבח האסייתי, מטבח צרפתי, מזנוני ארוחת בוקר, המבורגר אמריקאי אותנטי וגם שעת תה מסורתית.
כדי להעמיק את חווית השיט והיעדים בהם תבקרו, מציעה הולנד אמריקה תכניות העשרה הכוללת לימוד על כל נמל עגינה, על תרבויות ועל האנשים שתפגשו במסעכם. המסע שלכם בים הולך להיות חי ועשיר מתמיד!

Holland America היא אחת החברות המעוטרות ביותר, בין הפרסים בהם זכתה: Preferred Cruise Line, Highest-rated Premuim Cruise Line, International Five Premium Cruise Line, Best Dining Experience ועוד רבים.

קרא עוד >

האוניות שלHolland America Line

יעדי ההפלגה של Holland America Line