תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
Queen Victoria
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

כשאלגנטיות בלתי מתפשרת חוברת לאירוח יוקרתי מאין כמוהו, נוצרת אוניית התענוגות קווין ויקטוריה של חברת השייט קיונרד. בואו ליהנות מעיצוב מתקדם ומיוחד במינו, בואו לשוט על גבי הים הפתוח כשבכל עת אתם יכולים ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות מלהיבות ומרתקות, בואו להשתתף בהרצאות, ליהנות מקולינריה מתקדמת ומפינות רגיעה ומנוחה – בואו לגלות את חברת השייט קיונארד דרך האוניה Queen Victoria! שייט על הקווין ויקטוריה של חברת השייט קונארד מיועד להכיל עד 2,081 נוסעים הפזורים בין 12 סיפוני האוניה.

כשמיטב השפים חוברים יחדיו כדי ליצור תפריטים למסעדות באוניית תענוגות – אתם נהנים! בואו לגלות עולם גסטרונומי מתקדם במיוחד, עם מגוון רחב של מנות המיוצרות ממיטב חומרי הגלם הטריים ביותר בכל אחד מארבעת היכלי ההסעדה המרכזיים של האוניה ובמסעדות הביסטרו הצרפתי, הלידו הקלילה ומסעדות נוספות – כל ארוחה היא חגיגה של ממש, כשהיא משלבת טעמים מכל רחבי העולם, צוות מסור, קשוב ומקצועי ועיצוב יוקרתי במיוחד. טעימות יין, הרצאות מרתקות, ערבי קונספט, מגוון רחב של ברים איכותיים במיוחד, מופעי בידור והצגות, ריקודים עד אור הבוקר, שופינג מפנק, גלריות אמנות, ובריכות מרעננות הם רק חלק ממה שמחכה לכם במהלך קרוז עם קונרד על האוניה קווין ויקטוריה. גם לילדים שבחבורה מחכות אינספור אטרקציות הכוללות פעילויות מגוונות, משחקים והפעלות שיבטיחו שהם יהיו מרותקים ויהנו לאורך כל ימי השייט.

רוצים לשמור על שגרת הספורט שלכם גם במהלך החופשה? זה לחלוטין אפשרי! חדרי הכושר שבאוניה פתוחים עבורכם ומציגים מגוון רחב של מכשירי התעמלות מתקדמים, לצד מגרשי ספורט מגוונים. כשתרצו לנוח ולהתרענן, מתחם הספא שבאוניה יחכה רק לכם, עם צוות מקצועי ומסור במיוחד שישמח להעניק לכם טיפולי פנים מפנקים, עיסויים מגוונים וללוות אתכם בדרך לחדרי הספא והבריכות המיוחדות.

קרא עוד >