הפליגו עם Cunard וגלו את ההרפתקאות המחכות לכם בכל פינה על פני הגלובוס! כבר יותר מ- 100 שנה שחברת השייט קיונארד היא שם נרדף לאיכות, יוקרה ואלגנטיות מתוחכמת המביאה את כל טוב העולם – אל אוניית התענוגות. אתם מוזמנים לבחור בין שלוש אוניות הדגל של קיונרד - Queen Elizabeth, Queen Victoria, Queen Mary 2, המאובזרות כולן עד לפרטים הקטנים ביותר עם הצוות הטוב ביותר בים. חווית השייט בקונרד תתחיל ברגע בו כף רגלכם תדרוך באוניה, תלווה אתכם בכל ימי ההפלגה – ועוד הרבה אחרי. כל אחת מהאוניות היא עולם בפני עצמו, המחכה לקחת אתכם להרפתקאה המרגשת הבאה. אתם מוזמנים לבחור בין שיט טרנסאטלנטי עליו אמונה Cunard כבר משנת 1847, קרוז בצפון אירופה, הפלגות בים התיכון, שייט במזרח הרחוק, ועוד המון יעדים רחוקים או קרובים – עם צי האוניות של קונארד, תרצו שהמסע לא יגמר לעולם.

כשתרצו לנוח ולחדש כוחות - חדרים מרווחים ומפוארים ימתינו לכם, חלקם מצוידים במרפסת הצופה לים הכחול. כשתחפצו לסעוד את ליבכם – מגוון רחב של מסעדות יציעו לכם תפריטים משובחים, עשירים וטריים ובשעת אחר הצהרים, תוכלו ליהנות משעת תה אנגלי מסורתי ומפנק. קיונארד קרוזס מזמינה אתכם לחוות הרפתקאות חדשות דרך לימודי ריקוד המועברים על ידי מורים מקצועיים, תחרויות, חידונים ואפילו שיעורי ברידג'!  אם תחפצו בפעילויות ספורטיביות, הבריכות הרחבות של Cunard ימתינו רק לכם, זאת בנוסף לחדרי כושר מאובזרים, מגרשי גולף וטניס. בגזרת הבידור תוכלו ליהנות מצפיה משותפת בסרטים על מסך ענק, ערבי גאלה ייעודיים, מועדון ריקודים, מוזיקה המוגשת לכם דרך מופעים וקונצרטים, ספריה עצומה, שופינג מגוון וגם מתחמים יעודיים לנוסעים הצעירים, בהם יוכלו לשחק ולהשתולל בלי סוף.

הסטנדרטים הגבוהים שמציבה לעצמה החברה, מציבים אותה בחוד החנית של מסעות התענוגות וגורפים איתם לא מעט פרסים. רק בשנת 2017 לבדה, זכתה החברה בתארים: Best On-board Enrichment, Best Transatlantic Itineraries, Best World Cruise Itineraries, Best luxury cruise line, Best for food 

קרא עוד >

האוניות שלCunard Line

יעדי ההפלגה של Cunard Line