תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
Costa Victoria
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

האוניה קוסטה ויקטוריה היא פאר יצירה איטלקי יוצא דופן מבית חברת השייט קוסטה קרוזס, הבא לידי ביטוי בעיצוב המרהיב, יצירות האמנות הייחודיות המכילות תצלומים נהדרים ופסיפסים מרשימים ועד לאטרקציות המוצעות על סיפונה, השירות הנעים, המתקנים המפנקים וכמובן - היעדים הבלתי נשכחים. בואו לגלות את כל מה שטוב על פני הים באוניה מפנקת במיוחד. Costa Victoria – התענוג האישי שלכם בים, בניחוח איטלקי משובח. שייט על הקוסטה ויקטוריה של חברת השייט Costa Cruise מיועד לכל המשפחה, שכן היא גדולה במיוחד ומכילה עד 2,394 נוסעים הפרושים בין 12 סיפוני הנוסעים שלה, ומציעה אטרקציות לכל אחד, בכל גיל. אוניה ויקטוריה הושקה בשנת 1996 ושופצה באופן משמעותי בשנת 2013, זאת כדי להתאימה לסטנדרטים המתקדמים של עולם השייט ולהבטיח הנאה מקסימלית בין הגלים.

לא משנה אם השעה היא שעת בוקר מוקדמת או לילה מאוחרת, לא משנה בני כמה אתם, מהם תחומי העניין שלכם וממה אתם נהנים יותר מכל – קרוז עם קוסטה קרוז על האוניה ויקטוריה יבטיח שכל אחד ימצא את הדבר שהוא הכי אוהב לעשות, בכל שעות היממה! אתם מוזמנים ליהנות משכשוך נעים בבריכות הגדולות של האוניה או במתחמי השיזוף שלצידן, לבקר בגלריות אמנות מעודכנות במיוחד, לנסות את מזלכם בקזינו המאובזר שבאוניה, לערוך שופינג במתחמי הקניות הגדולים שעל הסיפון וגם ליהנות ממופעי בידור ייחודים ומושקעים במיוחד הכוללים הופעות מוזיקליות, הצגות וגם הרצאות מרתקות. אם תרצו להניע את גופכם לצלילי מוזיקה, תוכלו לעשות זאת במועדוני האוניה וללוות את המסיבה הלילית עם כוס המשקה האהוב עליכם. גם לילדים מחכות בריכות מיוחדות להן והפעלות במיוחד בשבילם, המועברות על ידי מיטב המדריכים. הילדים יחוו כיף והנאה בעת שהותם באוניה, ישחקו יחד ולא ינוחו לרגע – כשאתה נמצא על סיפונה של אוניה ויקטוריה – ההנאה מרובה!

במתחמי ההסעדה שבאוניה תוכלו לגוון את ארוחותיכם מדי בוקר, צהרים וערב וליהנות ממטעמים איטלקיים מסורתיים לצד אוכל מכל העולם – טרי, טעים ואיכותי. שייט על הויקטוריה מאפשר לכם לשמור על השגרה הספורטיבית שלכם או ליהנות מטיפולי בריאות מפנקים – תוכלו לעשות זאת במתחם הכושר והבריאות שבאוניה, בו תמצאו חדרי כושר מאובזרים וחדרי טיפולים שיעשו אתכם רעננים, קורנים ונמרצים יותר.

קרא עוד >