איזו חופשה מתחשק לכם? לאיזה יעד? ומה תרצו לעשות בה? לא משנה מה תתכננו – קוסטה קרוז כאן כדי להגשים לכם את החלום! חברת השייט האיטלקית Costa Cruises מציעה חווית שייט מיוחדת במינה במגוון יעדים ברחבי העולם, עם צי אוניות מפואר ובעיצוב יוקרתי. תפריטים גסטרונומיים עשירים, אינספור אטרקציות ומופעים ואווירה תוססת ואלגנטית בכל חלקי הסיפון. צי האוניות של קוסטה קרוז מתאים לכולם – משפחות בחופשה משפחתית, בני נוער, זוגות בירח דבש, קבוצת חברים, אנשי עסקים בטיול וגם ליחידים התרים אחר הרפתקאות.

משפחות ישמחו לגלות את הפעילויות הנפלאות שקוסטה מציעה לילדים שבחבורה המותאמים במיוחד אליהם ומפנים להורים העייפים זמן להירגע, ליהנות ולהשתחרר באחת מהפעילויות האהובות עליהם. חברת השייט קוסטה קרוזס דוגלת ברעיון לפיו כולם צריכים ליהנות, ולכן גם במסעדות האוניה יהנו הקטנים מתפריטים שנוצרו במיוחד עבורם, עם הדברים שהם הכי אוהבים. אם אתם זוג בחופשה או בירח דבש, קוסטה קרוז תדאג שהיא תהיה הכי רומנטית שאפשר! ארוחת בוקר זוגית פרטית, ריקודים, פעילויות ומופעים מבוקר עד ליל, כוס יין בסיפון או משקה במועדון הריקודים ויעדי הפלגה רומנטיים במיוחד יהפכו את החופשה שלכם לדבר המפנק ביותר שקיים! גם לבני הנוער ולקבוצות החברים הבוחרים להפליג בחברת Costa Cruises יהיו אינספור פעילויות בסיפון – סימולטרים מדליקים, בריכות ענקיות, אטרקציות מים, מסעדות מגוונות, מופעי בידור, חדרי כושר ועוד המון הפתעות.

הפלגה רחוקה או קרובה? ארוכה או קצרה? חופים מרהיבים או ערים עתיקות? חברת השייט Costa Cruises מציעה עולם שלם של יעדים לבחירתכם, החל ממגוון רחב של הפלגות בים התיכון בכל עונות השנה, שיט בצפון אירופה, קרוזים בדרום אמריקה, ואפילו הפלגות טרנסאטלנטית, הם רק חלק מהיעדים שתגלו כשתבחרו להפליג עם קוסטה קרוז.

חברת השייט קוסטה קרוז זכתה במשך השנים בפרסים יוקרתיים, ביניהם:
World's Leading Cruise Line , Asia's Leading Cruise Line , Middle East's Leading Cruise Line, Asia's Leading Cruise Line 2011 ועוד רבים נוספים.

קרא עוד >

האוניות שלCosta Cruises

יעדי ההפלגה של Costa Cruises