תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
Celebrity Xploration
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

אין הרבה אוניות שמשדרות יוקרה ואלגנטיות עם חמימות ואינטימיות. האוניה סלבריטי אקספלוריישן של חברת השייט סלבריטי היא השילוב המושלם בין הדברים ומזמינה אתכם להצטרף לנוסעים המאושרים נהנים מהמסע הייחודי והחד פעמי בה בכל עונה מחדש – אתם מוכנים לצאת לדרך? Celebrity Xploration מבית Celebrity – הייחוד שבאינטימיות. שייט על האקספלוריישן הוא לא עוד שייט על ספינת תענוגות – הוא מציע חוויה אינטימית מאין כמוה. בכל טיול מחדש, נוצרת אווירה אחרת, מיוחדת ושונה – בהה אתם השחקנים הראשיים!

באוניה הקטנה יש מקום לעד 16 ברי מזל בלבד, מה שהופך את חווית השייט ללא פחות ממשפחתית. במהלך השייט בונים החברים למסע מעין קהילה קטנה, כשהם יושבים בטרקלין יחד ומשתפים זה את זה בחוויות היום, כשהם חולקים יחד את מרפסת השיזוף המפנקת ועוברים יחד את ימי המסע הימי בדרך חברית ומשותפת – אך לא פחות חשוב מכך – כזו המותירה מקום לאינטימיות והתבודדות, במקרה הצורך. אחד היתרונות הגדולים הטמונים בעובדה שמדובר באוניה קטנה כל כך ואחד הדברים שהגודל מאפשר לה, היא להגיע ליעדים ייחודיים מאין כמוהם – יעדים שבאוניות הגדולות יכולים רק לחלום עליהם!

קרוז עם הסלבריטי על האוניה אקספלוריישן מאפשר לכם לבחור בין פינות שונות באוניה הקטנה אך המרווחת ולהפוך אותם לגן העדן הפרטי שלכם – האם תבחרו לסעוד את ארוחת הבוקר, הצהרים או הערב שלכם תחת שמי הכוכבים, אורה הנעים של השמש או במסעדה המעוצבת של האוניה? האם תרצו להשתזף במרפסת השמש, להירגע בג'קוזי, לשלוף ספר טוב מהספריה העניפה שבאוניה ולהתרווח בסיפון או להשתתף בהרצאה מרתקת על יעדי הטיול המצפים לכם? בכל יום מחדש תוכלו לבחור כיצד ברצונכם לבלות את היום המרגש והעמוס בכל טוב שמחכה לכם, וזה עוד לפני שהגעתם אל היעדים היחודיים המחכים הממתינים רק לכם! יוקרה מעודנת, אלגנטיות, חדרים מרווחים, מזון עשיר וטרי המגיע הישר מהמקומות בהם אתם מבקרים וחוויה אינטימית מאין כמוה – כל זה ועוד הרבה יותר מחכים לכם על סיפונה של האוניה סלבריטי אקספלורשן.

קרא עוד >