תמונת אוירה
לוגו של חברת השייט

האוניה סלבריטי אקספיריאנס ירדה משירות ב-2019.
האוניה סלבריטי אקספיריאנס של חברת השייט סלבריטי היא החוויה המיוחדת ביותר שתוכלו לאחל לעצמכם לשייט אינטימי באווירה משפחתית. מרגע בו תדרוך רגלכם בסיפון האוניה, תרגישו את הקסם מהלך עליכם, את הרוגע נמסך בכם ואת הגוף דרוך ומחכה לצאת להרפתקאות ברחבי העולם. עם האוניה סלבריטי אקספיריינס מבית Celebrity תחוו את כל התחושות הללו, ועוד הרבה יותר! שייט על האקספריינס מיועד להכיל עד 48 נוסעים בלבד. מספר הנוסעים המקסימלי באוניה הוא קטן כל כך, כדי לאפשר לכם לחוות את החופשה הייחודית ביותר שיש – חופשה בה חבריכם למסע הופכים להיות חברים של ממש, ואתם זוכים לקבל יחס אישי מצוות האוניה בכל אחד מימי המסע הימי שלכם – מה שתרצו, כמה שתרצו, תמיד יהיה מי שישמח לעזור לכם על סיפונה של אוניה אקספריינס, ואף יזהה אתכם בשמכם.

אחד היתרונות הטמונים במסע על ספינה קומפקטית הוא העובדה שהאוניה מורשית לעגון בנמלים שאוניות גדולות לא רשאיות לעגון בהם, מה שהופך את היעדים אליהם ניתן להגיע אליה למיוחדים הרבה יותר! כדי להבטיח שתגיעו אל היעד הקסום הבא בטיול שלכם כשאתם מוכנים אליו, תוכלו להשתתף בהרצאות מרתקות אודות היעד המועברים על ידי מיטב המרצים ומומחי הטבע. בנוסף, תוכלו להתרווח בספריה העמוסת כל טוב של האוניה, לקחת לידיכם ספר טוב ולשקוע בעולמות רחוקים. קרוז עם הסלבריטי על האוניה אקספריאנס הוא מקום בו קולינריה מתקדמת פוגשת באווירה אינטימית.

על האוניה תוכלו ליהנות ממזון טרי ומגוון שיגיש לכם ארוחות בוקר, צהרים וערב ממיטב מטבחי העולם. בנוסף, תוכלו לבחור בין איזורי הסעדה פנימיים וחיצוניים, שיאפשרו לכם לספוג שמש נעימה או לצפות באורם של הכוכבים כשאתם לוגמים את כוס היין האהובה עליכם וסועדים את מטעמי המטבח המצוין של האוניה. אם אתם רוצים לגלות יעדים חדשים ומרתקים, ליהנות מחופשה מפנקת של ממש ולעשות את כל זה באווירה אינטימית - Celebrity Xperience היא בחירה מצוינת לשם כך!

קרא עוד >