תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
Celebrity Xpedition
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

יחס אישי אמיתי, אווירה אינטימית ומשפחתית והפלגה בלתי נשכחת בכל אחד מימי המסע הימי שלכם, הם רק חלק ממה שמחכה לכם באוניה Celebrity Xpedition של חברת השייט Celebrity. אם אתם רוצים לשלב חופשה מפנקת עם אינטימיות – אתם מוזמנים לעלות לסיפון! סלבריטי אקספדישן – מה מחכה לנו באוניה? שייט על האקספדישן של חברת השייט סלבריטי הוא שונה מכל חוויה אחרת שהכרתם. האוניה מכילה עד 100 נוסעים בלבד, ובכך ממצבת את עצמה בחוד החנית של ההפלגות האינטימיות – אך כאלה שמשלבות בתוכן אוניות חזקות ורחבות ומסע מפנק במיוחד. אחד היתרונות הבולטים שיש לאוניות מסוג אוניה אקספדישן הוא בכך שגודלה הקטן מאפשר לה לעגון בנמלי עגינה שאוניות גדולות יותר לא רשאיות לעגון בהם. קרוז עם הסלבריטי על האקספדישן מציע לכם חדרי אירוח מסוגים שונים, כולל סוויטות מרווחות במיוחד, כך שלא משנה באיזה הרכב החלטתם לצאת לחופשה על הגלים – תהיו בטוחים שהחדרים שיקבלו את פניכם יתאימו באופן מדויק ויהיו נוחים במיוחד.

בנוסף, מציעה האוניה לנוסעיה המאושרים שירותי עיסוי מפנקים במיוחד, טיפולי בריאות שונים, ג'קוזי מפנק, איזור שיזוף רחב וחדר כושר מאובזר שיבטיח שתוכלו לשמור על השגרה הספורטיבית שלכם גם כשאתם בחופשה. כשתרצו לנוח מטיולי היום המרתקים, תוכלו לעשות זאת בטרקלין דיסקברי הנעים של האוניה, ללגום בו כוס קפה משובח או כוס יין טובה ולשתף את חבריכם למסע בקורות היום. באוניה גם סיפון פנורמי בו תוכלו לחזות במו עיניכם ביעדים המסתורים הממתינים שתגלו אותם, בגלי הים הרוגעים ובשקיעות מרהיבות. אם תרצו להחכים אודות היעדים בהם אתם צפויים לבקר, תוכלו לעשות זאת על ידי השתתפות בהרצאות המועברות על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחומם וחוקרי טבע מוסמכים שישהו על הסיפון במהלך החופשה כולה.

במסעדה של דרווין יתגלו אליכם מיטב המאכלים, בכל יום מחדש. טריים, עסיסיים ומעוררים את בלוטות הטעם יוגשו אליכם בזה אחר זה ארוחות בוקר, צהרים וערב, העשויים ממיטב חומרי הגלם הטריים המצוים ביעדים בהם תבקרו – מהים, הישר לצלחת שלכם!

קרא עוד >