תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
Celebrity Summit
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

אירוח אלגנטי ומפנק במיוחד ממתין לכל הנוסעים המאושרים שבחרו באוניה סלבריטי סאמיט של חברת השייט סלבריטי לשייט התענוגות הבא שלהם. הים הפתוח בשילוב החדרים רחבי הידיים, האטרקציות הכיפיות והעובדה שלא משנה מהו היום בשבוע או השעה בשעון – האוניה תשמח להרעיף עליכם פינוקים שונים, ואלו הופכים את השייט באוניה סלבריטי סמיט לבחירה המועדפת על מטיילים רבים. האוניה הושקה למסעה הראשון על פני המים בשנת 2001, אך עברה שיפוץ נרחב בשנת 2016, זאת כדי להתאימה לסטנדרטים המתקדמים של עולם השייט. מאז השקתה ועד היום נהנית האוניה ממספר שיא של נוסעים בכל עונה. בתפוסה מלאה, מסוגלת האוניה להסיע עד 2,158 נוסעים בכל אחד מ- 11 הסיפונים שבה.

שייט על הסאמיט של חברת השייט Celebrity יפגיש אתכם עם מגוון רחב של אטרקציות, בכל שעות היממה. בשעות היום תוכלו ליהנות ממתחמי מנוחה, בריכה, טיפולי ספא מפנקים וטיפולי בריאות מתקדמים, חדר כושר מאובזר ושיעורי ספורט אינטרקטיביים, זאת לצד מתחמי הסעדה מגוונים, הרצאות וסדנאות, שיעורי ריקוד בהם תוכלו לנסות את צעדי הרגליים הקלילים שלכם ועוד אינספור הפתעות – רגועות או פרועות, כאלו המספקות מנוחה לנפש וכאלה המחדדות את המוח – אתם בוחרים, בכל יום מחדש! קרוז עם הסלבריטי על האוניה סאמיט מפנק גם את הקטנטנים הנהנים ממתחמים המיוחדים רק להם בהדרכתם האדיבה של צוות אוניה סאמיט – משחקים משותפים, משחקי מחשב כיפיים במיוחד, בריכות, יצירה ועוד.

השף של אוניות הסלבריטי הוא לא פחות מאשר קורנליוס גלאגהר האגדי, המעוטר בכוכב מישלן. יחד עם צוותו המוכשר הם הצעידו את האוניה אל קדמת העולם הקולינרי והנהנים העיקריים מכל העניין הם כמובן – אתם! אתם מוזמנים ליהנות ממתחם הסעדה המרכזי המעוצב להפליא ומגיש ארוחות בוקר, צהרים וערב, זאת לצד מסעדות קונספט נוספות המציעות תפריטים איטלקיים, קפה טרי ומפנק, אוכל יפני משובח, מסעדה צרפתית מעולה או מסעדות בסגנון מאכלי ים או סטייקים – לא משנה מה מתחשק לכם – תוכלו למצוא את זה על הסיפון!

קרא עוד >