תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
Celebrity Millennium
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

יעדים רחוקים ומרגשים, אירוח אלגנטי במיוחד ומגוון אטרקציות מהנות מחכים רק לכם, נוסעיה ברי המזל באוניית הפאר סלבריטי מילניום של חברת השייט סלבריטי. מוכנים לעלות לסיפון? אוניית התענוגות Celebrity Millennium אמנם הושקה בשנת 2000, אך מאז, בשנת 2016 עברה מייקאובר משמעותי בכל חלקיה. השיפוץ הנרחב מעמיד את האוניה בשורה אחת עם כל הפאר והיוקרה המצופים מאוניית תענוגות, בתוספת החותם האלגנטי של צי אוניות ה- Celebrity. כל אחד מ- 2,138 הנוסעים הפרושים על פני 11 סיפוני האוניה יוכלו ליהנות מכל הטוב שיש לה להציע. אז מה יחכה לכם בכל אחד מהם?

לא משנה אם השמש זורחת בחוץ או שהגיעה שעת הערב, אם אתם מעוניינים בחטיף קליל או בארוחה דשנה, בשכשוך נעים בבריכה, באטרקציית בידור או בהרצאה מעניינת – צוות אוניה מילניום כאן כדי להגשים את כל חלומות הנופש שלכם! קרוז עם הסלבריטי על האוניה מילניום מזמן לכם פגישה עם טיפולי בריאות מרגיעים ומסורתיים, חדרי כושר מאובזרים, בריכות ואפילו שיעורי זומבה, זאת כדי שתוכלו להמשיך את שגרת הספורט שלכם גם כשאתם בחופשה. בגזרת הבידור, תוכלו לבחור בין תחרויות מוזיקה או טריוויה, משחקי מים אנרגטיים או ליהנות ממופעי בידור מושקעים במיוחד הכוללים הצגות, מופעי מוזיקה וקונצרטים. גם לקטנטנים שבחבורה לא יחסרו אטרקציות, והם מוזמנים ליהנות מסדנאות בישול מדליקות, מתחמי משחקים מאובזרים במיוחד הכוללים משחקי מחשב ואטרקציות נוספות ואפילו לקחת חלק ממחנה ילדים המוקם על הספינה, דרכו הילדים יכולים ללמוד בדרך אטרקטיבית נושאים חדשים ומרתקים!

השף המפורסם המעוטר בכוכב מישלן, קורנליוס גלאגהר, אחראי על כל הטוב הקולינרי שיחכה לכם במסעדות הרבות של האוניה. סושי או איטלקי? תפריטים ים תיכוניים או סטייק עסיסי? אתם בוחרים, בכל יום מחדש! בנוסף, בחדר האוכל המרכזי של האוניה תוכלו ליהנות מארוחות בוקר, צהרים וערב משביעות ומצוינות המוגשות באווירה אלגנטית ומעוצבת.

קרא עוד >