תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
Celebrity Edge
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

האוניה הראשונה בקטגוריה ה- Edge המודרנית של צי הסלבריטי עושה זאת שוב. סלבריטי אדג' של חברת השייט סלבריטי היא כל מה שאתם חולמים עליו בשייט תענוגות, והרבה יותר מזה. עם אינטיליגנציה קולינרית עשירה, שירות ללא רבב, אווירה אלגנטית מוקפדת, אטרקציות מגוונות ויעדים נחשקים – החופשה שלכם יכולה להפוך לדבר המפנק והמושלם ביותר עלי אדמות. Celebrity Edge – תתכוננו להתאהב. שנת ההשקה של האוניה היא 2018, והיא מכילה עד 2,926 נוסעים בכל אחד מ- 14 הסיפונים הרחבים שלה. כבכל אוניות הסלבריטי, גם שייט על האדג' מבית Celebrity מציע אינספור פינוקים בניחוחות בינלאומיים – החל מהרגע בו תדרוך כף רגלכם באוניה ואנשי השירות יקבלו את פניכם, ועד לרגע בו תנופפו לשלום לחדרים המפנקים, המתקנים המשוכללים וחווית החופשה המושלמת – שלוקחת, באמת, את המסע על פני הים ל"קצה" – מכל הבחינות כולן.

מתחם “Eden” מביא את הטבע הפרוע הישר אל פינת ההירגעות שלכם. כמו בגן עדן, תוכלו להתרגע על אחד מהכורסאות הרכות ולשקוע בתוכן, כשאתם אפופים בטבע ירוק עד משכר. המתחם המיועד למבוגרים בלבד – “Solarium”, מציע הירגעות על שפת הבריכה או שחיה נעימה בתוכה, באווירה מוקפדת ונעימה במיוחד המייצגת בכל פינות העיצוב שלה את גווני האוקיינוס השקטים. פינת החמד ”Rooftop Garden” תעיר את הילד הפנימי שבך! כשהיא מציעה מתחם מעוצב במיוחד בניחוח טבעי מלא באלמנטים עיצוביים לצד פריחה צבעונית המתאים את עצמו לשעות היום ושעות הלילה, תוכל ליהנות בה ממשקה מרענן או מצפיה בסרט תחת שמי הכוכבים. ב- "The Destination Gateway" תוכלו לחקור וללמוד אודות היעדים בהם תבקרו בדרכים אטרקטיביות ומחכימות במיוחד.

גולת הכותרת של האוניה היא ללא ספק ה “Magic Carpet”. מדובר בהישג הנדסי מפואר המסוגל לשנות את האווירה בו, את העיצוב ואפילו את מיקומו כשהוא מרחף ומגיע לגובה של עד 13 קומות מעל פני הים! זהו האלמנט המרחף הראשון בעולם בכל הנוגע לאוניות פאר, והוא מחכה רק לכם, כדי שתוכלו ליהנות בו מהופעות ומזויקה חיה, בר מלא ונוף משגע לאוקיינוס.

קרא עוד >