תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
Celebrity Eclipse
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

בין פרסיה הרבים, זכתה האוניה סלבריטי אקליפס של חברת השייט Celebrity גם בדירוג מרשים המקנה לה את התואר "אחת מבין 20 אוניות השייט הגדולות הטובות ביותר על פני הים". ניתן לומר שהתואר הזה לא ניתן לה לחינם – בכל חלקי האוניה, במחלקות הבידור והבריאות השונות ובטח ובטח שביעדים אליהם היא מגיעה – תוכלו ליהנות מחוויה יוקרתית שלא לוקחת את הנוסע כמובן מאליו. כשאתם בוחרים באוניה Celebrity Eclipse, אתם בוחרים בכל מה שטוב בשייט תענוגות מפנק, בכל ימי המסע שלכם.

שייט על האקליפס מבית סלבריטי נמשך כבר משנת 2010, ומאז ועד היום זכו ליהנות מהמסע המפנק כבר מליוני נוסעים, הבוחרים באוניה שוב ושוב למסעם על פני הים. באוניה לא פחות מ-17 סיפונים והיא מסוגלת להכיל עד 2,850 נוסעים בתפוסה מלאה. תשומת הלב המיוחדת לכל פרט ופרט באוניה והעובדה שמדובר באוניה הקובעת מחדש סטנדרטים של הנאה, הופכת את החופשה עליה למועדפת במיוחד – לא משנה מה הסגנון שלך ומהם התחביבים שלך – קרוז עם סלבריטי על האוניה אקליפס יספק לך את כל מה שתוכל לחלום עליו, ומעבר לכך.

אוניה אקליפס מציגה מצוינות קולינרית המשולבת עם פעילויות אלגנטיות ומהנות לגוף ולנפש. במחלקה הקולינרית של האוניה תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מסעדות וברים מפנקים המתחילות בחדר האוכל המרכזי הנהנה מהילה הוליוודית מוקפדת, ממשיכות ב"טוסקנה גריל" האיטלקי, ב"Blu" האלגנטי, ב"Sushi on Five" היפני המצוין, ב"The AquaSpa Cafe" הרענן והמשכר ובמגוון מסעדות נוספות המציעות כולן ניחוח אלגנטי עם מאכלים מצוינים ממטבחי העולם. בנוסף, מציעה האוניה גם בריכות שחיה, תיאטרון מרכזי, קזינו, חנויות שופינג מגוונות, ספריה ובה אינספור ספרים לבחירתכם, גלריית אמנות בה תוכלו גם לרכוש יצירות שמצאו חן בעיניכם וגם מופע מרשים במיוחד בו תוכלו להביט במלאכת ניפוח הזכוכית ויצירת כלים של ממש ממנה. את הפעילויות הללו תוכלו לחוות לצד בילוי במתחם ספא מפנק הכולל טיפולים ברמה הגבוהה ביותר, חדרי כושר ומתחם הסולריום למבוגרים בלבד.

קרא עוד >