תמונת אוירה
מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
על
Celebrity Apex
מצא הפלגות!
לוגו של חברת השייט

חברת השייט סלבריטי היא אחת מחברות השייט היוקרתיות ביותר בעולם. האונייה Celebrity Apex ממשיכה את הגל המוביל של החברה, הכולל אטרקציות מדהימות, עיצוב יפהפה ושירות שאין דומה לו ומציעה לנוסעיה חווית שייט מופלאה, בכל יום מחדש. שייט על הסלבריטי אייפקס יפגיש אתכם עם התענוגות הקולינריים הגדולים ביותר בעולם ועם יעדי שייט מיוחדים ביותר, וכשאלה פוגשים את העיצוב המקסים הכולל מרחבים שקופים למחצה – תרגישו כאילו אתם ממש בלב האוקיינוס, מתוך החמימות הנפלאה של האוניה. בתפוסה מלאה, מסוגלת האוניה אפקס להכיל עד 2,910 נוסעים.

 

הכינו את החך לחוויה גסטרונומית נפלאה המשלבת בין טעמים מופלאים מכל העולם – במקום אחד. במסעדה מתקיימת הרמוניה נהדרת בין המטבח המקומי של היעדים בהם תזכו לבקר לבין המטבחים המובילים בעולם. מדי יום תזכו לחבר את יעדי השייט שלכם עם חוויה קולינרית מובילה וגם ליהנות ממגוון מסעדות קונספט, שהתפריטים בהם נרקחו בידי אומן של שפים מעוטרים כוכבי מישלן. בין השאר, תוכלו ליהנות מארבעת המסעדות הראשיות באוניה המעוצבות בהשראת מקומות שונים בעולם, זאת לצד מסעדת ביסטרו צרפתית, מסעדה במתחם המג'יק קרפט המרחף (חוויה בפני עצמה!) וכן מסעדת פירות ים יוקרתית. לצד המסעדות המעולות, באוניה פועלים גם מספר ברים ומועדוני לילה המציעים אווירה נפלאה, קוקטיילים מעולים, מוזיקה משובחת ותפריט אלכוהול מגוון.

 

בזמן שאתם מפליגים אל היעד הבא באונייה סלבריטי אפקס, אתם צפויים ליהנות מחוויה מופלאה של בידור ואטרקציות לכל המשפחה. מדי יום תוכלו ליהנות ממפרט בידור עשיר במיוחד, הכולל בין השאר הצגות תיאטרון מובילות המועלות בתיאטרון הענק והמעוצב שבאוניה, כמו עיבוד עדכני למחזה "חלום ליל קיץ" המוכר והאהוב של וויליאם שייקספיר, הופעות חיות, נסיעה ב"שטיח המעופף" המשמש כקפסולת זכוכית שקופה שתיקח אתכם לחוויה בלב ים ושפע של מתחמי מנוחה, בריכות ואפילו הפעלות לקטנטנים שבחבורה.

קרא עוד >