תמונת אוירה
לוגו של חברת השייט

יעדים חדשים ומרגשים, שירות אלגנטי ואישי, אירוח יוקרתי ברמה של 5 כוכבים ואוניה אחת שכולה פינוק ואושר. אזמרה פרסוט של חברת השייט אזמרה קלאב קרוזס עושה זאת שוב, ובגדול. מוכנים לחוויה גדולה מהחיים? האוניה Azamara Pursuit היא אוניה בגודל בינוני המיועדת להכיל עד 690 אורחים, בכל אחד משמונה סיפוני הנוסעים שלה. חדרי האירוח באוניה מעוצבים בסגנון מודרני וייחודי לחברת השייט Azamara Club Cruises, ורובם מצוידים במרפסת הפונה לים הכחול. האוניה אזמרה פורסוט נחשבת לקטנה יחסית, מה שמקנה לה יתרון גדול ומשמעותי בכל הנוגע לחווית השייט שלכם – בכל אחד מימי המסע תוכלו ליהנות מאווירה אינטימית בחלקים השונים שבאוניה ובסיפון, להתענג על חברתם של אנשים שיהפכו לחבריכם למסע ולא פחות חשוב מכך – תוכלו להגיע עם האוניה ליעדים מרתקים ומיוחדים ולנמלי שייט שאוניה גדולה לא מורשית לעגון בהם.

שייט על האזמרה פורסוט מזמן חוויה לגוף ולנפש, בכל יום מחדש. בחדרי הכושר שבאוניה תוכלו לשמר את שגרת הכושר היומית שלכם – אך הפעם, כשהגלים משמשים לכם לתפאורה. אם תחפצו במרגוע ובחידוש כוחות, תוכלו לעשות זאת במתחם הספא שבאוניה, דרך מגוון טיפולים בריאותיים מפנקים במיוחד, ובבריכה המרעננת תוכלו לטבול את גופכם, להשתזף במרפסות השיזוף הנרחבות ולחוות נופש אמיתי. לצד פעילויות בריאות, כושר ומנוחה, קרוז עם אזמרה קלאב קרוזס על האזמרה פורסוט מציע לכם גם מתחמי מוזיקה מגוונים בהם תוכלו ליהנות ממופעי בידור, מחזמר, מופעי קברט ועוד.

לא משנה מהי השעה ביום או מה מתחשק לכם לאכול – בשבע המסעדות שבאוניה תוכלו לבחור את כל טוב העולם המוגש לכם ברמה הקולינרית הגבוהה ביותר. אתם מוזמנים לבחור בין מסעדות גורמה מעולות, מסעדות בסגנון צרפתי, איטלקי או סטייקים עסיסיים, וללוות את הסעודה האלגנטית עם כוס יין משובחת או כוסית המשקה האהובה עליכם – זאת בנוסף להיכל ההסעדה המרכזי, בו מוגשות ארוחות הבוקר, הצהרים והערב ללא תוספת תשלום.

קרא עוד >