אם אתם מחפשים נופש אמיתי, כזה המשלב בתוכו רגיעה של ממש, אירוח אלגנטי ויוקרתי ויעדים אטרקטיביים במיוחד – אל תחשבו פעמיים.
חברת השייט Azamara Club Cruises היא כל מה שאתם חולמים עליו, והרבה מעבר לכך. צי האוניות של חברת השייט אזאמרה קלאב קרוזס מציע חווית שייט בגודל בינוני – לא קטן מדי, כך שתמיד ימצאו לך פעילויות ואטרקציות על פני הסיפון, ולא גדול מדי – כך שלא תרגיש שאתה הולך לאיבוד, מחכה בתור זמן ממושך או מאבד מתחושת האינטימיות. האוניות של אזמרה מתאימות להפלגה של עד 690 נוסעים, מה שמבטיח חווית שייט נעימה, אלגנטית, אינטימית וכזו שתבטיח רמת שירות גבוהה ואישית בה אנשי הצוות באמת מכירים אותך בשמך.

הגדלים המיוחדים בצי האוניות של אזאמרה קלאב קרוז מקנים לה יתרון משמעותי בכך שהן מסוגלות להגיע ולעגון בנמלים קטנים ומיוחדים, שאוניות גדולות יותר לא מורשות להיכנס אליהם. לדוגמא, תוכלו להגיע עד סיפה של העיר בנגקוק ולא אל מרחק של כמה שעות ממנה, אל מרכז העיר סביליה ואל מרחק הליכה קצר מחיי הלילה של הונג קונג. בנוסף, רוב יעדי החברה מציעים חבילת שייט הכוללת עצירת לילה בנמלים השונים, מה שמאפשר לכם לנצל את היעד בצורה משמעותית הרבה יותר. אתם מוזמנים לבחור ממגוון יעדי השייט השונים, ביניהם קרוז לקריביים או שייט לקובה, הפלגה בצפון אירופה ומערבה, שייט בדרום אמריקה, קרוז בים התיכון או גם הפלגה לתעלת פנמה...

עם שבע מסעדות המציעות מאכלים מכל העולם, יינות ומשקאות רעננים, בריכות, מרפסות שיזוף, חדרי כושר, חנויות, קזינו, ספא מפנק ותחושה של מלון בוטיק על פני המים, תוכלו להבטיח לעצמכם חופשה המשלבת בתוכה אטרקציות אינספור עם יעדים חדשים ומרגשים. רובם המוחלט של השירותים כבר כלול במחיר ההפלגה, כך שכל שנותר לכם הוא רק להגיע, להתמקם ולצאת למסע התענוגות הבא שלכם בים.

קרא עוד >

האוניות שלAzamara Club Cruises

יעדי ההפלגה של Azamara Club Cruises